Споразум о оснивању Нуклеарног центра у Србији би могао бити потписан у јануару током посете руског председника Владимира Путина Београду, рекао је потпредседник руске владе Јуриј Борисов.
"Сматрамо да постоји висока спремсност за потписивање споразума. Надамо се да ће то највероватније бити потписано током посете нашег председника", рекао је Борисов.
"Ово је нова страница у нашим односима", рекао је заменик премијера Русије. Према његовим речима, преговори са српском страном спровео је заменик председника "Росатома" Николај Спаски.
Све мање Немаца верује у упозорења о руском нападу — анкета
Споменик терористичкој ОВПМБ у централној Србији
Пољски председник жели да Зеленском буде одузето највише државно одликовање
Београд разматра укидање безвизног режима са Русијом ради приближавања ЕУ?
Министар Републике Српске посетио Ивановску област
Европски парламент одбацује Google због забринутости за приватност — Политико
Генерални секретар НАТО-а упозорава младе Русе да ће погинути у рату у Украјини