Руски свемирски програм лансирао је сонду на Месец први пут од 1976. године. Луна-25 полетела је са космодрома Восточни у Амурској области и има за циљ да слети у јужни поларни регион до 21. августа.
Европски парламент одбацује Google због забринутости за приватност — Политико
ЕУ је можда „закаснила“ да заустави миграциону „инвазију“ — Хегсет
Русија прогласила финансијски суверенитет
РТ Балкан је од данас доступан гледаоцима у Републици Српској
Генерални секретар НАТО-а упозорава младе Русе да ће погинути у рату у Украјини
Трамп запретио Нетанјахуу повлачењем подршке — Axios
Захарова: НАТО тежи да потчини цео Балкан и Србију откине од Русије без обзира на последице
Тужилац који је издао налог за хапшење Путина суспендован због оптужби за сексуално узнемиравање