Русија је одлучила када ће се повући са Међународне космичке станице (МКС) и даће годину дана својим партнерима, рекао је шеф "Роскосмоса" Дмитриј Рогозин.
У интервјуу за ТВ канал „Русија 24“, шеф космичке агенције је рекао да, иако је временски оквир постављен, власти „немају обавезу да о томе јавно говоре“.
Европски парламент одбацује Google због забринутости за приватност — Политико
ЕУ је можда „закаснила“ да заустави миграциону „инвазију“ — Хегсет
Русија прогласила финансијски суверенитет
РТ Балкан је од данас доступан гледаоцима у Републици Српској
Генерални секретар НАТО-а упозорава младе Русе да ће погинути у рату у Украјини
Трамп запретио Нетанјахуу повлачењем подршке — Axios
Захарова: НАТО тежи да потчини цео Балкан и Србију откине од Русије без обзира на последице
Тужилац који је издао налог за хапшење Путина суспендован због оптужби за сексуално узнемиравање