Вашингтон спреман да помогне у напорима Кијева да поврати контролу над „својим територијама“

  1. Izvanredan tekst našeg analitičara, prenosim deo... Украјинска војска гранатира милионски град, метрополу, Доњецк и убија цивиле, многима и није јасно зашто одговор изостаје. Као и у случају напада украјинске артиљерије на нуклеарну електрану Запорожје.
    Напримјер: кад бомбаш самоубица убије америчког грађанина или кад 19. припадника Ал каиде сруши Куле близнакиње 11/9. 2001. американци окупирају Ирак, двије деценије окупирају Авганистан, униште Либију и разоре Сирију. То је одговор глобалне силе која свјесна властите моћи, показује и да је спремна ту моћ примјенити без оклијевања.
    Да ли су морална начела демантована приликама и односом украјинаца према Русима довољно чврст аргумент или је Русија, морала, као свјетска сила, послије првих напада на атомску централу и терористичких напада на Криму, у Херсону и Доњецку, у Под-Московљу те срамног терористичког напада на Дарју Дугину, тог апсолутно некажњеног убиства, одговорити одлучно, снажно и разорно, управо онако како приличи великој Руској држави и великом Руском народу.
    А то значи, да је Русија требала уништити симболе неонацистичке моћи и безобзирности: те нацистичке логоре у форми градова: Кијев и Лавов.
    Није ту ријеч само о центрима одлучивања и управљања војним и политичким операцијама које за циљ имају уништење и комадање Русије. Ovo je tekst za predsednika, da konačno brani odlučno svoju državu, dokle više ovako slabašne reakcije, koga se bojite. Ne znam hoće li ove reči doći do njega.
    (damjan, 02.10.2022. 14:40:27) [286779]

 
RT desno / neodredjen svuda
proba
baner rakija desno stare vesti / ali nema dole kategorije
baner apartman desno / neodredjen-svuda
baner obzor desno - rusija - neodredjen svuda
форум
мислјенја свуда

Будите у току са новим дешавањима, пријавите се на нашу листу новости: